Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio

Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio 15 Χρόνια, 3 Μήνες πριν #212

Ξεκινάμε σιγά σιγά να βάζουμε υλικό και εκεί μέσα.
Κάθε μήνα γίνεται και ένας διαγωνισμός για τις καλύτερες φωτογραφίες.
www.panoramio.com/user/2716433
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
  • STARTER!
  • Δημοσιεύσεις: 265
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!

Απ:Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio 15 Χρόνια, 3 Μήνες πριν #220

Από τη στιγμή που θα μπει ο toulias στο χορό τα βραβεία του διαγωνισμού θα καταργηθούν...

Παρεπιπτόντως δείτε τι ψάρεψα στο google earth. Καλά λέει ένας φίλος μου ότι μας ψεκάζουνε...
Αααααψού! Σνιφ, σνιφ...

panoramio.jpg
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio 15 Χρόνια, 1 Μήνας πριν #420

Έχουν ανέβει καινούριες φωτογραφίες από της εξορμήσεις μας στο Panoramio.

www.panoramio.com/user/2716433
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
  • STARTER!
  • Δημοσιεύσεις: 265
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!

Απ: Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio 12 Χρόνια, 1 Μήνας πριν #1412

Μετά το αεροπλάνο που ψάρεψα προ τριετίας σε περιοχή κοντά στο Νεστόριο και το οποίο μπορείτε να δείτε δυο δημοσιεύσεις παραπάνω, πριν λίγες ημέρες έπεσα σε ένα τεράστιο ΟΧΙ, γραμμένο με πέτρες στην πλαγιά ενός βουνού, σε άλλο χωριό του νομού μας. Δεν γνωρίζω όμως αν πρόκειται για μήνυμα προς τους εξωγήινους ή απλώς κάποιοι διέκοψαν εσπευσμένα την τρίλιζα που έπαιζαν.

oxi.jpg

Όποιος εντοπίσει σε ποιο χωριό της Καστοριάς βρίσκεται, κερδίζει αυτομάτως την μπροστινή θέση του vitara στην εξόρμηση του παρόντος συνδέσμου, τασάκι, ειδική θέση για φραπέ στο παρμπρίζ και τη δυνατότητα να επιλέξει ποιο από τα χιλιάδες cd με τα τραγούδια του Χάρη Κωστόπουλου που βρίσκονται σκόρπια μέσα στο αυτοκίνητο, θα μας συνοδεύσει μέχρι τη σπηλιά...
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ: Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio 11 Χρόνια, 12 Μήνες πριν #1444

Δεν πέφτω εγώ πάνω στα αεροπλάνα, αυτά πέφτουν επάνω μου...

aeroplano.jpg

Μου θυμίζουνε τους καναπέδες που συναντούσα ένα φεγγάρι, πριν πάρω ολοκληρωτική μεταγραφή στη σελίδα σας, τότε που φωτογράφιζα ό,τι περνούσε από μπροστά μου...

kanapes.jpg

Όποιος καταφέρει να βρει την τοποθεσία του αεροπλάνου παίρνει δώρο το vitara μαζί με την τετρακίνηση! Παρεμπιπτόντως, ετοιμαστείτε για τα 2637...

2637.jpg
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ: Η Cyberότσαρκα στο Google Earth και το Panoramio 8 Χρόνια, 8 Μήνες πριν #1930

Και τρίτο αεροπλάνο στη Βόρεια Πίνδο...

lakmos_plane.jpg

Ξεκινάμε με Γκαμήλα στις 23 και στις αρχές του Σεπτέμβρη ανεβαίνουμε και Λάκμο για να δούμε αν έχει επιζώντες στο αεροσκάφος.
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.19 δευτερόλεπτα