Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Ευχές

Ευχές 7 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1559

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Καλή χρονιά με υγεία και χαρά σε όλους τους τόπους....
  • falemis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Μπήκε στη θερμοκοιτίδα

Απ: Ευχές 7 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #1582

Falemis ευχαριστούμε πολύ, να είστε πάντα καλά! Χρόνια πολλά και σε εσάς!
Αν και καθυστερημένα κάποιος έπρεπε να απαντήσει
Δεν είμαστε αγενείς, απλά ώρες-ώρες βραδύκαυστοι ειδικά σε θέματα που αφορούν τη σελίδα -και βάζω τον εαυτό μου πρώτο και καλύτερο
  • toulias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
ΑΘ10

Απ: Ευχές 6 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1732

Xρόνια πολλά,καλές γιορτές με υγεία,ευτυχία και τύχη σε εσάς και τις οικογένειές σας.
  • psilos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πήρε το κύπελλο
Τη σήμερον ημέρα καλύτερα βιαστής παρά οπαδός και ΑΕΚΤΖΗΣ.Μάτια επιλεκτηκά κλειστά...

Απ: Ευχές 6 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1733

Cyberoτσαρκίτες, cyberoτσαρκίτισσες, αναγνώστες και επισκέπτες χρόνια σας πολλά και ο καινούριος χρόνος να φέρει υγεία και ευτυχία* σε εσάς και τις οικογένειές σας.
santagaravelas.jpg

*και κανένα φράγκο δε θα ήταν άσχημο
  • billkos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Στέκεται όρθιος

Απ: Ευχές 6 Χρόνια, 2 Μήνες πριν #1792

Η ομάδα της cyberotsarkas σας εύχεται Καλό Πάσχα, υγεία, ευτυχία και πολλές τσάρκες. Προσοχή στους δρόμους.

happy_cybereaster.jpg
  • billkos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Στέκεται όρθιος

Απ: Ευχές 6 Χρόνια, 2 Μήνες πριν #1794

Χαχαχαχαχαχα Καλό Πάσχα ωρεεεεέ! Εμένα τον Φώτη τον Τούλια εσένα και τον Δημήτρη τους κατάλαβα... Οι άλλοι ποιοι είναι;
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • STARTER!
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!

Απ: Ευχές 6 Χρόνια, 2 Μήνες πριν #1796

Νιο όλοι φαίνονται ποιοι είναι. Ποιός φοράει πράσινο μπουφάν και φουλάρι? Ποιός καπνίζει μανιωδώς ακόμα και στην κορυφή του Ολύμπου? Ποιός έχει πει ιστορίες για αεροπλανάκια κλπ? Ποιός θέλει αναρριχήσεις (θα μου πεις όλοι, αλλά τέλος πάντων? Ποιός είναι αστυνομικός?
Η αυγοθήκη δεν χωρούσε να βάλω κι άλλους.
  • billkos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Στέκεται όρθιος

Απ: Ευχές 5 Χρόνια, 10 Μήνες πριν #1852

Επειδή δεν εύρισκα που αλλού να γράψω, και μιας και απ ότι δείχνουν όλα έξω έρχεται ο χειμώνας, είπα να τα πω εδώ... Καλό χειμώνα να χουμε... και να τον κανουμε καλοκαιρι...

Ο βασικός λόγος όμως είναι για να σας πώ ότι μου λείψατε παλικάρια... Με μερικούς λέμε κανένα βιαστικό γειά, με κάποιους έχουμε χαθεί, κτλ. Ξερω ότι εγω βασικά εγώ έχω πάψει να συμμετέχω, αλλά ας όψονται, παλιότερα οι δουλειές και τα μικρά παιδιά, και το τελευταίο καιρό κάτι ζόρικα προβλήματα με τα πόδια (ο παλιοχαρακτήρας που σχολιαζει για γεράματα, να του καει το blueray...). Μακάρι να στρώσουν τα πράγματα, και με την βοήθεια του κράτους μας που φροντίζει να μην έχουμε πολύ (εώς καθόλου) δουλειά, να μπορούμε να βρισκόμαστε σε κανα βουνο, ρεμα, μπυραρία κτλ... 'Ιδομεν...
  • kastorasgr
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανέβηκε στην περπατούρα
Αφού μαζι τα φάγαμε, γιατι πεινάμε μόνοι?...
-Παροιμία της σύγχρονης Ελλάδας-

Απ: Ευχές 5 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #1854

Γεια χαρά κύριε Κάστορα και καλώσ-ξανά-ήρθατε στην παρέα μας!
Πράγματι χαθήκαμε για τα καλά, αν ευκαιρήσεις στο μέλλον θα ήταν ωραία να ακολουθήσεις ξανά την ομάδα σε περιπάτους ή μπυροποσίες. Σκέψου πως στην τελευταία σου εξόρμηση μπορεί να μην υπήρχε καλά καλά κρίση και δεν είχαμε μπει στο μνημόνιο!
Μην νομίζεις πως και εμείς μείναμε ακριβώς όπως μας άφησες, τα άτομα και οι καταστάσεις συνεχώς μεταβάλλονται. Το κρατάμε όμως ακόμα το μαγαζί...
To χωριό τι λέει; Έχουμε κανέναν καινούριο καταρράκτη;;
  • toulias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
ΑΘ10

Απ: Ευχές 5 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #1887

Μπορεί να πέρασαν 21 μέρες από την έναρξη του 2015 αλλά ήρθε η ώρα να γραφτεί η πρώτη ευχή για φέτος.
Χρόνια πολλά σε όλο τον κόσμο,υγεία,χαρά,ευτυχία,τύχη και γενικά ότι ποθεί ο καθένας.

Και έχω να κάνω και μια πρόταση.Αφού οι περισσότεροι θα είμαστε Άργος στις 25 Ιανουαρίου,τι λέτε μετά την άσκηση του εκλογικού μας δικαιώματος να πάμε να κόψουμε και την βασιλόπιτα;;;

Ε; ε; ε; ε;
  • psilos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πήρε το κύπελλο
Τη σήμερον ημέρα καλύτερα βιαστής παρά οπαδός και ΑΕΚΤΖΗΣ.Μάτια επιλεκτηκά κλειστά...

Απ: Ευχές 5 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #1888

fournos.jpg
\
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών

Απ: Ευχές 5 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #1889

Έλα βασιλόπιτα του 2016 μαζί με του '15 θα την κόψουμε, μη τρέχουμε δυο φορές.
Όπως θα πληροφορηθήκατε έπεσε το γεφύρι της Πλάκας... Εγώ θυμάμαι πως ήταν καλά συντηρημένο, μπορεί όμως και η συντήρηση να ήταν της πλάκας (χαχαχα)! Τέλοσπάντων ενδιαφέρον να ασχοληθώ μετά την εξεταστική μου (τελειώνω σε 8 μέρες) με το θεματάκι μιας που έχουμε αρκετό υλικό από το γεφύρι. Από τότε που βγήκε στον αέρα ετούτο εδώ το σάιτ, μέχρι και σήμερα, μια ζωή έχω εξεταστική! έχει καταντήσει δηλαδή αηδία να'ούμε!
ΥΓ θα επιστρέψω με σημαίες στις αποσκευές μου
ΥΓ2 πρέπει να ιδρύσετε ορίτζιναλ cyberότσαρκας, θα γελάμε πολύ
  • toulias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
ΑΘ10

Απ: Ευχές 5 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #1890

Ορίτζιναλ τι;;; 2 είναι αυτοί. Εσείς οι κωλόγριες πιο πολλοί είστε.
Τι θα κάνεις μετά την εξεταστική; χαχααχαχαχαχχα ναι καλά
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • STARTER!
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!

Απ: Ευχέσε μέσα... 5 Χρόνια, 4 Μήνες πριν #1891

Ας δούμε μαζί σε τι αγωνιστική κατάσταση βρίσκονται τον τελευταίο καιρό, κάποιοι από τους βασικούς εξορμηστές της Cyberότσαρκας...

Nio
Τελευταίο μποστάκι: 5 Ημέρες, 13 Ώρες πριν
Προτελευταίο μποστάκι: 3 Μήνες, 2 Εβδομάδες πριν

Toulias
Τελευταίο μποστάκι: 1 Εβδομάδα πριν
Προτελευταίο μποστάκι: 3 Μήνες, 1 Εβδομάδα πριν

Psilos
Τελευταίο μποστάκι: 2 Εβδομάδες, 5 Ημέρες πριν
Προτελευταίο μποστάκι: 3 Μήνες, 3 Εβδομάδες πριν

Κατά μέσο όρο λοιπόν, όπως ίσως διαπιστώσατε αγαπητοί δήθεν εξορμηστές, η παρουσία σας στη σελίδα μας, καταγράφεται μία φορά κάθε τρίμηνο, όπως γινόταν με τους ελέγχους που παίρναμε κάποτε στο σχολείο, εμείς οι παλιότεροι.
Επομένως, η λογική λέει ότι τώρα θα σας ξαναδούμε κάπου μέσα στο Μάιο, ο οποίος ως γνωστόν ήταν, είναι και παραμένει ο ομορφότερος μήνας κάθε χρόνου.
Ως τότε ελπίζω να περνάτε όμορφα και να κάνετε και κανά like στο facebook για να μη σκουριάσετε...

Εάν μέχρι τότε όμως έχει πέσει η σελίδα μας, όπως έπεσε το έρημο το γεφύρι της Πλάκας, μην αποδώσετε το συμβάν στις βροχές και τις πλημμύρες του διαδικτύου αλλά στην ελλιπή συντήρηση για την οποία φώναζαν κάποιοι, όπως αναφέρεται χαρακτηριστικά και στο σχετικό άρθρο για το γεφύρι...

ΥΓ1. Και για να μπει κι αυτή στο αρχείο...

gavros_2015-02-09.jpg

Ψηλέ μη μασάς... Την Τετάρτη έχουμε ψάρια!

ΥΓ2. Όποιος ξαναtagάρει σε σέλφινγκ μέσα στη μαλακία την κυβερνοτσάρκα, να μη του ξανασηκωθεί στον αιώνα τον άπαντα.
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.32 δευτερόλεπτα