Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας!

Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #951

meres_mountial.jpg

ΥΓ. Επιστρέφω σε λίγο...
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #952

Αφήνω, προς το παρόν τουλάχιστον, τα cyber idols που πρωταγωνιστούν σε άλλο θέμα και πιάνω τα ποδοσφαιρικά είδωλα των εξορμήσεων σε μία φωτογραφική έκθεση που θέλω να πιστεύω ότι θα διαρκέσει...
Άλλαξα και τον τίτλο του θέματος.
Αυτά τα ολίγα.

oi_strofes.jpg

ΥΓ. Γυρίζω σε 5΄
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #953

Η φωτογραφική προίκα που σας έλεγα σε άλλο θέμα...
Να μη μου ξεμείνουνε και μπαγιατέψουνε εντελώς.

Πέρα όμως από τις χορευτικές πιρουέτες των ποδοσφαιριστών της Cyberότσαρκας (ο Θεός να τους κάνει), θα παρακολουθήσουμε και τις σκέψεις που κάνουν όλοι αυτοί οι μεγάλες αθλητές αμέσως μετά από τους κοπιαστικούς αγώνες που δίνουν.
Ελπίζω να μην σας κουράσω.

mpezas_soccer.jpg

ΥΓ. Είμαι στο δρόμο...
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #954

Αποκλειστικό φωτογραφικό στιγμιότυπο από την προχθεσινή προπόνηση της Cyberότσαρκας που διακόπηκε λόγω της ισχυρής χαλαζόπτωσης. Τα κορμιά που λικνίζονται στο γκρίζο φόντο είναι του ψηλού και του αρχηγού.

rain.jpg

ΥΓ1. Και με χιόνια και με κρύα, ελαφρά ταξιαρχία!
ΥΓ2. Μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και πριν την ημερομηνία λήξεως των φωτογραφιών.
ΥΓ3. Ελπίζω να άρχισα να σας κουράζω. Θα σταματήσω μόλις συμπληρώσω πλήρως, την στήλη με τις δημοσιεύσεις του φόρουμ, στην αρχική σελίδα.
ΥΓ4. Πλησιάζω...
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #955

Μουντιαλικών σκέψεων συνέχεια...

soccer_toulias.jpg

ΥΓ(άσχετο). toulias, την cyberπεριουσία μου θα την αφήσω σε σένα όταν πεθάνω ψηφιακά γιατί αν περιμένετε απ' το κανονικό πέθαμα, όσο και να βαράτε τον κώλο σας, δεν πρόκειται να σας κάνω τη χάρη.
ΥΓ2. θα γίνει της βουβουζέλας...
ΥΓ3. Κάτι άρχισε να φαίνεται στον ορίζοντα!

Άντε και καλό βράδυ!
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #956

Μοναδικές στιγμές ποδοσφαιρικής μαγείας από τον ίδιο τον αρχηγό της Cyberότσαρκας που για μία ακόμη φορά σηκώνει την ομάδα στις πλάτες του...
Μου θυμίζει Λατίνο χορευτή την ώρα που ετοιμάζεται να θωπεύσει με αισθησιακή μαεστρία Γάλλου εραστή, την μοναδική κυρία στα φουστάνια της οποίας, παραμένουν αιωνίως πιστοί όλοι οι άντρες του πλανήτη...

soccer_toulias_2.jpg

Είπαμε... Κόκα κόλα, ποδόσφαιρο, χαρτί υγείας, γυναίκες και εσχάτως και ο φραπές με τα τσιγάρα μου.
Τα απαραίτητα εφόδια για μακρά διαβίωση στη Γη!

ΥΓ954135435900. Μονότερμα σας παίζω!
ΥΓ954135435901. Και μπακότερμα άμα λάχει...
ΥΓ954135435902. Δυο βήματα μείνανε.
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #957

Βρε παλιοχαρακτήρες..., ποδοσφαιρο κι εγω λείπω?. Καλα να πάθετε!
  • kastorasgr
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανέβηκε στην περπατούρα
  • Δημοσιεύσεις: 38
Αφού μαζι τα φάγαμε, γιατι πεινάμε μόνοι?...
-Παροιμία της σύγχρονης Ελλάδας-

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #958

Μετά τους βετεράνους, σειρά έχουνε τα τσικό της Cyberότσαρκας με μοναδικό εκπρόσωπό τους τον touliako που μεταπήδησε για το φετινό μουντιάλ στην ανδρική ομάδα, μετά από προσωπική δική μου εισήγηση στον προπονητή, δηλαδή σε μένα.

soccer_touliakos.jpg

ΥΓ. Kastoras, μου χάλασες το σερί ρε συ!
Σερί ρε συ;
Σερί-Ρεσύ, Σερί-Ρεσύ. Μάλιστα. Τέλος πάντων...
Μ’έριξες πολλά βήματα πίσω κι άντε να ξαναπλησιάσω τώρα.
Από τον toulia περίμενα ότι θα την φάω αλλά με βόλεψες εσύ κανονικά.
Για πάγκο σε βλέπω...

ΥΓ2. Όταν χαλάς ένα σερί όμορφο, είναι ευχάριστο.
Όταν το χαλάς μαζί με άλλους που αισθάνονται το ίδιο
(σ.σ. toulia πρέπει να ποστάρεις), είναι υπέροχο!...
Παροιμία των Σπηλαίων


  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #959

Αφήνουμε την πρώτη φάση των ομίλων και παιρνάμε στη δεύτερη φάση, αυτή των νοκ άουτ αγώνων, όπου επιστρατεύονται όλα τα μέσα για τη νίκη.

soccer_nio.jpg

Ο Ιούνιος ήταν πάντα κουτσός μήνας για τη Cyberότσαρκα και γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο επελέγη ως μήνας ποδοσφαίρου. Ο καιρός βέβαια κάνει τα δικά του αλλά στην τελική ποιος κάνει του αλλουνού;
Εγώ εδώ, συνεχίζω ακάθεκτος, μέχρι να μου τελειώσουν τα ποστάκια και να πάρει τη θέση μου κάποιος άλλος garavelas, πιο νέος και πιο όμορφος. Πιθανόν αυτό να συμβεί όταν τελειώσουν οι τσάρκες, κάτι που δεν βλέπω προς το παρόν στον ορίζοντα πάνω από το κατάρτι, στο οποίο βρίσκομαι κι έχω κλάσει μέντες με γεύση φράουλα, συνέπεια του πυρηνικού ατυχήματος του Τσερνομπίλ που έγινε το 1986, όταν και πήγαινα στην Ε΄ Δημοτικού κι οι περισσότεροι από σας δεν υπήρχατε ούτε ως σπερματοζωάρια.
ΥΓ. Έχω αρχίσει και νοιώθω λίγο σαν τον Gummy Bear και δηλώνω θηρίο ανήμερο στα ποστ αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα. Αυτό σημαίνει ότι μόλις εξημερωθώ, θα ρίξω οριστικά τη σελίδα διότι το σπάμινγκ ουκ ανδρός σοφού και βαριέμαι μοναχός μου να χορεύω και να πηδάω όσο θέλω. Αυτά. Κατά τ’ άλλα ετοιμάζομαι για απόσυρση. Δεν πρόλαβα να το κάνω την τελευταία φορά αλλά τώρα μάλλον δεν τη γλιτώνω. Ελπίζω μόνο να προλάβω να δω τον τελικό.
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #964

Χαχαχαχαχαχα, ρε συ, έχω όντως το μπλε δόντι ή είναι φώτοσοπ;

Υ.Γ: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΜΙΑΝΕ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ!!!! χαααχαχ
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
  • STARTER!
  • Δημοσιεύσεις: 265
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 9 Μήνες πριν #966

Οι φωτογραφίες δεν έχουν υποστεί καμία επεξεργασία αγαπητέ Νίο.
Δυστυχώς όμως, φοβάμαι ότι δεν θα προλάβω τελικά να ολοκληρώσω το έργο μου και το μουντιάλ της Cyberότσαρκας θα μείνει κι αυτό λειψό, όπως φαίνεται ότι θα συμβεί και με το Cyber IdoL.
Ο χρόνος είναι ένα οδοιπορικό χωρίς τέλος (λολ, πρέπει να ποστάρω κι εκεί μέσα) και μας σέρνει όλους στο άρμα του παρά τη θέλησή μας, καθώς δεν κάνει ούτε διακρίσεις, ούτε στάσεις.
Όταν ανακαλύψω τον τρόπο να τον σταματήσω, θα φροντίσω να τελειώσω όλα όσα μέχρι σήμερα έχω αφήσει στη μέση.
Και δεν είναι λίγα...

  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ:Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 13 Χρόνια, 3 Μήνες πριν #1126

garavelas έγραψε:
Δυστυχώς, φοβάμαι ότι δεν θα προλάβω τελικά να ολοκληρώσω το έργο μου και το μουντιάλ της Cyberότσαρκας θα μείνει κι αυτό λειψό, όπως φαίνεται ότι θα συμβεί και με το Cyber IdoL.
Ο χρόνος είναι ένα οδοιπορικό χωρίς τέλος (λολ, πρέπει να ποστάρω κι εκεί μέσα) και μας σέρνει όλους στο άρμα του παρά τη θέλησή μας, καθώς δεν κάνει ούτε διακρίσεις, ούτε στάσεις.
Όταν ανακαλύψω τον τρόπο να τον σταματήσω, θα φροντίσω να τελειώσω όλα όσα μέχρι σήμερα έχω αφήσει στη μέση.
Και δεν είναι λίγα...

Το μουντιάλ του 10 μπορεί να πέρασε στην ιστορία αλλά η διάθεση για "ποδόσφαιρο" παραμένει σε υψηλά επίπεδα, όπως πάντα άλλωστε.
Ημερομηνία λήξης στα προϊόντα της Cyberότσαρκας δεν θα βρείτε και γι' αυτό συνεχίζουμε ακάθεκτοι...

nio_soccer.jpg

Ο τίτλος του Cyber Idol μάλλον πρέπει να απονεμειθεί πριν ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός και νικητής ΔΕΝ θα είναι ο toulias. Πρόσπάθησε άλλος να μας επηδήξει με τις ικανότητές του και θα πάρει τον τίτλο αμαχητί.
Μη μασάτε!

ΥΓ. Μάγκες είμαι πτώμα... Φέρτε μια αδελφή να με τρίψει...
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ: Το EURO της Cyberότσαρκας! 11 Χρόνια, 10 Μήνες πριν #1484

manavis_soccer.png

Οποιαδήποτε ομοιότητα με κακόσκαλες, μύτικες, προδότες, αναμονές, αδέρφια και όρκους τιμής να ληφθεί ως σύμπτωση.

ΥΓ. Όλοι για έναν κι ένας δεν ξέρω για πόσους... Η άφεση θα δοθεί όταν ο μανάβης φτάσει τα 2918 ποστάκια!


Και κάτι από παρακείμενο ποστάκι, απλά και μόνο για να μπει στο σωστό θέμα...

karanik.jpg
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ: Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 10 Χρόνια, 4 Μήνες πριν #1710

Ρε μάγκες, ανακάλυψα πριν από λίγο σε ένα ξεχασμένο συρτάρι το άλμπουμ με τα χαρτάκια - αυτοκόλλητα της panini, που μάζευα όταν γινόταν το μουντιάλ της Cyberότσαρκας και διαπίστωσα ότι έχω τον ψηλό τρεις φορές.
Τον ανταλλάσω μόνο με toulia ή hampo. Τους έχει κανείς;

psilos_panini.jpg

psilos_panini_2.jpg

psilos_panini_3.jpg
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ: Το μουντιάλ της Cyberότσαρκας! 10 Χρόνια, 4 Μήνες πριν #1712

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα έχω του Toulias. Πότε θες να ανταλλάξουμε;
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
  • STARTER!
  • Δημοσιεύσεις: 265
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.37 δευτερόλεπτα